Mitsubishi-M009T80472 Startmotors

Kort beskrywing:

 0051516401 0061511501 0061516901 0986022980 101463 19011501 20437436BN 20437436OE 28.1463M 30111N 30111N-DR 45-4088 551.523.123 6035634,0 88212783 8822980 A0051516401 A0061511501 A0061516901 CST35634AS CST35634GS IS9144 LRS02416 M009T80472 M009T80473 M009T83671 M009T84771 M9T80472 M9T80473 M9T83671 M9T84771 RNLM9T80472 S5049 STR71172 UD14936S UD15042S MS 558 101463B 101463P 11022980 6.035.634,1 STRL784 MAV126760 CGB-1708-24 113851 CS1463 LRS2416 A0071514601 0071514601


Produkbesonderhede

OEM KODE

Toepaslike voertuie

Diens

Verpakking

Produketikette

M009T80472 Spanning [V] 24
Drywing [kW] 7
Rotasie CW
Grootte A [mm] 92
Grootte B [mm] 47
No./teeth [aantal ] 12
Nr / tande (pas in) [aantal. ] 12
Nr / berg. gate [aantal ] 3
Nr / berg. gate met draad [aantal ] 0
L.1 [mm] 348
O.1 [mm] 126.5
O.2 [mm] 126.5
O.3 [mm] 126.5
C.1 [mm] 14
C.2 [mm] 14
C.3 [mm] 14

  • Vorige:
  • Volgende:

  • MERCEDES 0051516401
    MERCEDES 0061511501
    MERCEDES 0061516901
    BOSCH 0986022980
    KUHNER 101463
    DELCO 19011501
    WERKLIKE 20437436BN
    WERKLIKE 20437436OE
    LAUBER 28.1463M
    WAI / TRANSPO 30111N
    WAI / TRANSPO 30111N-DR
    ELSTOCK 45-4088
    PSH 551.523.123
    SANDO 6035634.0
    POWERMAX 88212783
    FRIESEN 8822980
    MERCEDES A0051516401
    MERCEDES A0061511501
    MERCEDES A0061516901
    CASCO CST35634AS
    CASCO CST35634GS
    ISKRA / LETRIKA IS9144
    LUCAS LRS02416
    PRESTOLITE M009T80472
    PRESTOLITE M009T80473
    PRESTOLITE M009T83671
    MITSUBISHI M009T84771
    MITSUBISHI M9T80472
    MITSUBISHI M9T80473
    MITSUBISHI M9T83671
    MITSUBISHI M9T84771
    RNL RNLM9T80472
    AS-PL S5049
    WOODAUTO STR71172
    AS-PL UD14936S
    AS-PL UD15042S
    MAHLE MS 558
    KUHNER 101463B
    KUHNER 101463P
    EUROTEC 11022980
    SANDO 6035634.1
    3EFFE STRL784
    SIOM MAV126760
    AINDE CGB-1708-24
    Vrag 113851
    HC ONDERDELE CS1463
    LUCAS LRS2416
    MERCEDES A0071514601
    MERCEDES 0071514601
    Maak Model Tik Jaar Inligting
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 AK 1997 - 2002 11946cc, 313PK
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 K 1997 - 2002 11946cc, 313PK
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 S -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 -  
    MERCEDES-BENZ AXOR 2636 K 2004 - 11967cc, 360PK
    MERCEDES-BENZ AXOR 2640 B 2004 - 11967cc, 401PK
    MERCEDES-BENZ AXOR 2640 K 2004 - 11967cc, 401PK
    MERCEDES-BENZ AXOR 2643 B 2004 - 11967cc, 428PK
    MERCEDES-BENZ AXOR 2643 K 2004 - 11967cc, 428PK
    MERCEDES-BENZ AXOR 3028 K 2011 - 6374cc, 279PK
    MERCEDES-BENZ AXOR 3236 B 2004 - 11967cc, 360PK
    MERCEDES-BENZ AXOR 3236 K 2004 - 11967cc, 360PK
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1998 - 6374cc, 252PK
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1999 - 6374cc, 279PK
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1998 - 6374cc, 231PK
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928cc, 435PK
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928cc, 476PK
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928cc, 435PK
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928cc, 476PK

    Al ons produkte lewer 'n waarborgdiens van een jaar. As daar 'n kwaliteitsprobleem van die produk self is vanaf die aankoopdatum, na bevestiging deur ons afdeling vir gehalte-inspeksie, sal ons splinternuwe produkte gratis verskaf.

    Korporatiewe doel: kliënte se tevredenheid is ons doel, en hoop om langtermyn-stabiele samewerkingsverhoudinge met klante te vestig om die mark gesamentlik te ontwikkel. Ons bou 'n uitstekende môre saam! Ons maatskappy beskou 'billike pryse, doeltreffende produksietyd en goeie diens na die verkope' as ons uitgangspunt. Ons hoop om met meer kliënte saam te werk vir wedersydse ontwikkeling en voordele. Ons verwelkom potensiële kopers om ons te kontak. Die meeste probleme tussen verskaffers en kliënte is as gevolg van swak kommunikasie. Op kulturele gebied kan verskaffers huiwerig wees om dinge te bevraagteken wat hulle nie verstaan ​​nie. Ons breek die hindernisse af om te verseker dat u wat u wil bereik, op die vlak wat u verwag, wanneer u dit wil hê. Vinniger afleweringstyd en die produk wat u wil hê, is ons kriterium.

    Ons het 'n kleurverpakkingskas en 'n neutrale verpakkingskas, en 'n aangepaste verpakkingskissie. Elke produk word in 'n enkele doos verpak met die etiket van alle inligting daarop, en die bokse sal in 'n kartondoos verpak word, kartonne sal in 'n palet verpak word.

    Skryf u boodskap hier en stuur dit aan ons